صفحه اصلی
درباره معاونت
تماس با ما
RSS

معاونت دانشجویی و فرهنگی

مواجهه با مسائل مختلف زندگي فردي، خانوادگي، اجتماعي، تحصيلي، مذهبي، حقوقي و .... اغلب چالش برانگيز و همراه با احساس نارضايتي، سردرگمي، اضطراب، استيصال و درماندگي است. همه ما به تجربه دريافته ايم که به تنهايي قادر به ساماندهي مسائل مختلف زندگي نيستيم. گاهي ممکن است به منظور حل مشکل، از راهنمايي خانواده، دوستان و اطرافيان بهره مند شويم، اما دريافت کمک تخصصي، کنترل بهتر و سريع تر مشکل را با احتمال خطاي کمتر ميسر مي سازد.
ورود به دانشگاه و شروع دوره دانشجويي، به دليل تغييرات عمده اي که درعرصه هاي مختلف زندگي براي فرد به وجود مي آورد، معمولا تنش آور است و گاهي ممكن است دسترسي نداشتن به منابع حمايتي مطمئن، بحران هايي را براي دانشجو بوجود آورد.
فعاليت هاي مرکز مشاوره را مي توان به دو بخش الف، مشاوره و درمان ب، بهداشت روان تقسيم کرد. در بخش مشاوره ودرمان، متخصصان و کارشناسان روانشناسي، مشاوره، روانپزشکي و مددکاري آماده اند تا مراجعان را براي دستيابي به شرايط ذهني و رواني مناسب تر و بانشاط تر ياري دهند. خدمات مشاوره به صورت مشاوره حضوري،
مشاوره تلفني و مشاوره الکترونيکي انجام مي شود 
در بخش بهداشت روان نيز خدماتي ا ز قبيل تدوين و انتشار
بروشور، سي دي، کتاب، کتابچه، برگزاري کارگاه ها و سمينارهاي آموزشي، انجام مي پذيرد. تهيه اقلام منتشر شده با مراجعه حضوري  امکان پذير است

 

زهره كيادربندسري

مسئول مركز مشاوره

 counseling@gau.ac.ir


1550 :تعداد دفعات بازید


سخن روز

اقتدار حقيقي براي کشور اقتدار فرهنگي است،  اگر کار فرهنگي به درستي انجام شود، هيچ عاملي نمي‌تواند کشور را منزوي کند.  ( حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ).
در سالي که گذشت شاهد تهاجمات بيشمار از سوي فتنه گران بوديم. به راستي با اين همه تحريم ما در انزوا هستيم يا کشورهايي مانند آمريکا، انگليس و فرانسه. خداوند را شاکريم که چتر رحمت و حمايت خود را کماکان بر سر اين ملت عاشق ولايت گسترانيده است.
دانشجويان محترم و گرامي
به بهانه ي سال نو بر خود لازم دانستم از شما تشکر کنم و از آنجا که عيد بهانه اي براي رفع کدورت هاست به اين جمله‌ي عارف کامل حضرت آيت الله بهجت برخوردم
اينجا دار امتحان است، شما در فکر اين باشيد که خودتان را اصلاح کنيد تا بين خودتان و خدايتان عايقي، مانعي ايجاد نشود. رفع مانع کرديد بين خودتان و خدايتان، خدا اصلاح مي کند مابين شما و خلق را.
اميدوارم تحول واقعي در دلهامان رخ دهد و از صميم قلب از  خداوند متعال مي خواهم  به شمادانشجويان که از پاکترين و باصفاترين مردم ايران عزيز اسلامي هستيد، نصرت و  توفيق عطا فرمايد.
هاشم حبشي
معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه
بيست و نهم اسفند هزار و سيصد و نود

جستجو


ارتباط با معاونت دانشجويي و فرهنگي

نشريات دانشجوييسایت های مرتبط

معاونت دانشجویی و فرهنگی | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
طراحی سایت گروه فناوران شبکه و اطلاعات بیتکو