صفحه اصلی
درباره معاونت
تماس با ما
RSS

معاونت دانشجویی و فرهنگی

معرفي معاونت

اَللّهُمّ عَجِّل لِوَليّکَ الفَرج وَ اَشرَقتَ الاَرض بنور رَبّها

معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان يکي از فعال ترين معاونت هاي دانشگاه است که سياست گذاري، برنامه ريزي و ارائه خدمات فرهنگي و رفاهي، تامين خوابگاه مورد نياز دانشجويان، تغذيه، تربيت بدني و مشاوره دانشجويي را عهده دار مي باشد.

فرصت ارائه خدمات به جامعه دانشگاهي به ويژه قشر فرهيخته دانشجو که از سرمايه هاي عظيم ايران اسلامي به شمار مي روند، افتخار بزرگي است که خداوند به اينجانب عطا نموده است و اميدوارم به فضل الهي و مشارکت فکري و همدلي مسئولين و دانشجويان گرانقدر در انجام اين مهم موفق باشم. مشتاقانه منتظر دريافت رهنمودها، پيشنهادها و انتقادات سازنده ي شما هستم.

هاشم حبشي
معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه
استاديار گروه جنگلداري
Email: habashi@gau.ac.ir
 

2283 :تعداد دفعات بازید


سخن روز

اقتدار حقيقي براي کشور اقتدار فرهنگي است،  اگر کار فرهنگي به درستي انجام شود، هيچ عاملي نمي‌تواند کشور را منزوي کند.  ( حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ).
در سالي که گذشت شاهد تهاجمات بيشمار از سوي فتنه گران بوديم. به راستي با اين همه تحريم ما در انزوا هستيم يا کشورهايي مانند آمريکا، انگليس و فرانسه. خداوند را شاکريم که چتر رحمت و حمايت خود را کماکان بر سر اين ملت عاشق ولايت گسترانيده است.
دانشجويان محترم و گرامي
به بهانه ي سال نو بر خود لازم دانستم از شما تشکر کنم و از آنجا که عيد بهانه اي براي رفع کدورت هاست به اين جمله‌ي عارف کامل حضرت آيت الله بهجت برخوردم
اينجا دار امتحان است، شما در فکر اين باشيد که خودتان را اصلاح کنيد تا بين خودتان و خدايتان عايقي، مانعي ايجاد نشود. رفع مانع کرديد بين خودتان و خدايتان، خدا اصلاح مي کند مابين شما و خلق را.
اميدوارم تحول واقعي در دلهامان رخ دهد و از صميم قلب از  خداوند متعال مي خواهم  به شمادانشجويان که از پاکترين و باصفاترين مردم ايران عزيز اسلامي هستيد، نصرت و  توفيق عطا فرمايد.
هاشم حبشي
معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه
بيست و نهم اسفند هزار و سيصد و نود

جستجو


ارتباط با معاونت دانشجويي و فرهنگي

نشريات دانشجوييسایت های مرتبط

معاونت دانشجویی و فرهنگی | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
طراحی سایت گروه فناوران شبکه و اطلاعات بیتکو